HAKKIMIZDA

Temelleri 1997 yılında atılan Çakay şirketler grubu 19 yılı aşan yolculuğunda daima hep bir adım önde giderek en iyiyi sunmaya çalışan bir firma olma fikriyle hareket etmektedir. Kuruluşundan beri Türkiye ekonomisine istihdam ve artı değer sağlayan firma temizlik sektörüyle başladığı hayatına daha sonra Çakay güvenlik ve S.O.S grup şirketlerini de dahil ederek daha güçlü bir yapıya kavuşmuştur. Girdiği her sektörde başarıyı hedefleyen Çakay şirketler grubu piyasa dinamiklerini ve trendlerini de göz önüne alarak ihtiyaç olduğunu düşündüğü cafe&restaurant sektörüne girmiş olup ilk teşebbüsünü 2015 yılında Kırklareli Kahve kültürü cafe&restaurant ile gerçekleştirmiştir. Kısa süre içerisinde hızla başarıya ulaşmış 2015 yılının sonlarında ise bir diğer şubesini Edirne’de açmıştır. Burada da başarısını devam ettiren kahve kültürü markası gelen talepler üzerine daha da büyüyerek vermiş olduğu müşteri odaklı hizmetini tüm ülkeye yayarak bu sektörde öncü olma gayesini taşımaktadır. Bulunduğumuz 2016 yılı itibari ile şirket bünyesinde temizlik, güvenlik, gıda ve turizm otelcilik faaliyetlerini sürdürmekte olup her zaman yeni ve yenilikçi olma ilkesiyle çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Kahve ‘’kültürüne’’ yeni bir soluk getirerek Türkiye’nin en çok tercih edilen markası haline gelmek istiyor ve Herkesin bir kahve kültürü olmalı diyoruz.

MİSYONUMUZ

Her zaman en iyi kahveyi keyifli bir atmosfer ve huzur anlayışı ile harmanlayıp sunarak mutlu misafirler görebilmek. Herkesin bilgiden önemli hayalin olduğunu bilmesini sağlamak.

MARKA TESCİLİMİZ

 

 

Tat ve Lezzet

Misafirlerimize sunduğumuz ürünlerin tat ve lezzetlerini standart olması için sürekli çalışmaktayız. Yeni lezzetler ve tatlar için araştırmaya devam etmekteyiz.

Etkinlikler & Kampanyalar

Belli zamanlarda etkinlikler ve ürünlerde kampanyalar düzenlemekyetiz.

Çocuk Oyun Alanı

İşletmelerimizde ailelerin daha rahat vakit geçirebilmesi için Çocuk Oyun Alanları bulundurmaktayız.